Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski.

Lubisz to uczucie, kiedy Klient jest Ci wdzięczny za okazaną pomoc i opiekę? Tworzenie przyjaznej atmosfery to Twoja specjalność, a motoryzacja to Twoja pasja? Dołącz do Zespołu, który szukanie rozwiązań i budowanie długofalowych relacji łączy z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii i motywacją do osiągania celów.

Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w Dealer BMW Bońkowscy - firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją pracę zawodową w prestiżowej marce Premium, jako:

DORADCA DS. MOTOCYKLI.

Twoje obowiązki:

  • Obsługa klientów serwisu w zakresie napraw motocykli zgodnie ze standardami marki
  • Prowadzenie pełnego procesu obsługi serwisowej, od planowania i przygotowania przyjęcia, przez prowadzenie aktywnego doradztwa serwisowego aż do wydania pojazdu
  • Czuwanie nad przebiegiem prac serwisowych, kontrolowanie zleceń warsztatowych
  • Przygotowywanie dokumentacji w zakresie serwisowym
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Sprzedaż używanych motocykli BMW
  • Sprzedaż części, akcesoriów oraz ubrań motocyklowych BMW
  • Współpraca z Pracownikami Serwisu oraz innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta – warunek konieczny
  • Doświadczenie sprzedażowe min. 1 rok – warunek konieczny
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz samodzielność w działaniu
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu
  • Pasja do motoryzacji
  • Prawo jazdy kat. B (lub/oraz kat. A lub chęć do ich uzyskania)
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów, znajomość środowiska motocyklowego – mile widziana
  • Wykształcenie minimum średnie (mechaniczne lub pokrewne – mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera marki BMW w Polce
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz wysokiej premii za sprzedaż oraz obsługę klientów serwisu
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Rozwój poprzez systematyczne uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach potwierdzonych certyfikatem BMW
  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin
  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!