DEALER BMW BOŃKOWSCY GORZÓW WIELKOPOLSKI.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Bońkowscy.

Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski.

Szanowni Państwo,

W imieniu całego zespołu pragniemy powitać Państwa na stronie Dealera BMW Bońkowscy.

Dominika i Darek Bońkowscy założyciele Spółki, z branżą motoryzacyjną związani są od początku lat 90-tych. Doświadczenie zbierali w dwóch bardzo popularnych na owe czasy na polskim rynku markach Fiat i Opel, a także w samochodach ciężarowych IVECO. W 2003 roku połączyli swoje siły i doświadczenie (handlowo/serwisowe), by wspólnie uruchomić stację dealerską marki Toyota w Poznaniu. Całą wiedzę zaimplementowali w nowo powstały obiekt, a także, co ważniejsze w mądrych i ambitnych ludzi, z którymi chcą realizować życiowe pasje.

Szanowni Państwo tylko ten kto marzy ma odwagę sięgać wyżej. Obecność w klasie Premium, czyli stawanie do wyścigu z najlepszymi to część strategii rozwoju rodzinnego biznesu. Dealer BMW Bońkowscy obecny jest w Szczecinie od 2007 r. Przez ten okres zbudowaliśmy silną markę emocjonalnie związaną z całym województwem. W ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę modeli marek BMW, MINI oraz motocykli BMW. Prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych, które bardzo szczegółowo sprawdzamy zanim pojawią się w ofercie. Naszym Klientom chcemy  zapewnić także doskonały i szybki serwis oraz wiele usług dodatkowych, które każdego dnia uczymy się świadczyć na najwyższym poziomie.

Aby móc jeszcze lepiej świadczyć usługi na rzecz naszych Klientów zdecydowaliśmy się postawić kolejny krok, którym jest otwarcie nowoczesnego salonu sprzedaży samochodów BMW w Gorzowie Wlkp.

Wierzymy, że niezawodność i zaufanie w relacjach są podstawą budowy biznesu, dlatego właśnie misja Grupy Bońkowscy to NIEZAWODNE ZAUFANIE, i dokładamy wszelkich starań, by realizować ją każdego dnia.

Do zobaczenia w salonach marki BMW i MINI.

Dominika i Darek Bońkowscy

Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski.