Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Bońkowscy.

Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski.

Szanowni Państwo, 

w imieniu całego zespołu pragniemy powitać Państwa na stronie Dealera BMW Bońkowscy.

Z branżą motoryzacyjną jesteśmy związani od początku lat 90-tych. Doświadczenie zdobywaliśmy w dwóch bardzo popularnych, jak na owe czasy markach – Fiat i Opel, a także w samochodach ciężarowych IVECO.

W 2003 roku połączyliśmy swoje siły oraz doświadczenie handlowo - serwisowe i uruchomiliśmy stację dealerską marki Toyota w Poznaniu. Całą wiedzę zaimplementowaliśmy w nowo powstały obiekt, a także co ważniejsze - w mądrych i ambitnych ludzi, z którymi chcieliśmy realizować życiowe pasje.

 Szanowni Państwo, tylko ten kto marzy ma odwagę sięgać wyżej. Obecność w klasie Premium, czyli stawanie do wyścigu z najlepszymi to część strategii rozwoju rodzinnego biznesu.

 Jako marka BMW Bońkowscy obecni jesteśmy w Szczecinie od 2007 r. Przez ten okres zbudowaliśmy silny i rozpoznawalny symbol, emocjonalnie związany z całym województwem. W 2019 roku otworzyliśmy kolejny salon, tym razem w Gorzowie Wlkp. Od grudnia 2020 roku zapraszamy Państwa do drugiego salonu BMW Bońkowscy w Szczecinie, przy ul. Hangarowej 17. W 2022 roku rozpoczęliśmy działalność w Koszalinie, jako Autoryzowany Serwis BMW Bońkowscy.

We wszystkich naszych lokalizacjach w  naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę modeli marek BMW, MINI oraz motocykli BMW Motorrad. Prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych BMW Premium Selection, które bardzo szczegółowo sprawdzamy zanim pojawią się w ofercie. Naszym Klientom pragniemy zapewnić doskonały i szybki serwis oraz wiele usług dodatkowych, które każdego dnia staramy się świadczyć na najwyższym poziomie.

Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest aktywny wkład w rozwój regionu. Chcemy wspólnie pracować i budować markę naszego miasta. W ramach tych działań od lat jesteśmy ambasadorem i partnerem strategicznym ikon Szczecina:

•    Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza,

•    Opery na Zamku,

Ponadto realizujemy wiele autorskich projektów m.in. Art & Business BMW Bońkowscy,  Women Performance by Bońkowscy. Organizujemy także dedykowane konkursy dla projektantów i designerów.

Miasto tworzą ludzie - jako firma chętnie wspieramy mniejsze inicjatywy oraz inwestujemy w rozwój kreatywnych mieszkańców wiedząc, że to oni są przyszłością Szczecina. Nie zapominamy o biznesie - jesteśmy partnerami prestiżowych organizacji biznesowych m.in. Business Club Szczecin oraz Zachodniej Przemysłowej Izby Handlowej w Gorzowie Wlkp.

Połączenie nauki i biznesu tworzy nowe obszary do innowacji i wymiany wzajemnych doświadczeń, a współpraca z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu w Szczecinie rozszerza zakres naszych standardowych działań.

Ważnym elementem naszej strategii są także działania proekologiczne. Jesteśmy firmą aktywnie działającą  na rzecz środowiska. Jednym z elementów tej strategii jest otwarcie stacji ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych (CH Kaskada Szczecin).

Te wszystkie elementy pozwoliły osiągnąć nam pozycję lidera w sektorze marek Premium, a także zdobyć kilka prestiżowych wyróżnień m.in. nagrodę w plebiscycie „Orły 2017” organizowanym przez Tygodnik Wprost.

Przedsiębiorczość i rozwój są wpisane w DNA naszej marki. W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Business Club Szczecin – Nagrodą Gospodarczą za rok 2020.

W 2022 roku otrzymaliśmy honorowy tytuł Mecenasa Kultury Szczecina za rok 2021, który jest ukoronowaniem naszych dotychczasowych działań i współpracy z instytucjami kultury w regionie. Zostaliśmy także wyróżnieni w roku 2022 przez BMW Group za najwyższą jakość działań marketingowych i obsługi Klienta.

Wierzymy, że Niezawodne Zaufanie jest fundamentem, który stanowi o sile wzajemnych relacji oraz odwadze do kreowania zmian.

Do zobaczenia w salonach marki BMW MINI Motorrad

Dominika i Darek Bońkowscy

Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski.