DEALER BMW BOŃKOWSCY GORZÓW WIELKOPOLSKI.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Bońkowscy.

Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski.

Szanowni Państwo,

 

w imieniu całego zespołu pragniemy powitać Państwa na stronie Dealera BMW Bońkowscy.

Z branżą motoryzacyjną jesteśmy związani od początku lat 90-tych. Doświadczenie zdobywaliśmy w dwóch bardzo popularnych, jak na owe czasy markach – Fiat i Opel, a także w samochodach ciężarowych IVECO.

W 2003 roku połączyliśmy swoje siły oraz doświadczenie handlowo - serwisowe i uruchomiliśmy stację dealerską marki Toyota w Poznaniu. Całą wiedzę zaimplementowaliśmy w nowo powstały obiekt, a także, co ważniejsze - w mądrych i ambitnych ludzi, z którymi chcieliśmy realizować życiowe pasje.

Szanowni Państwo, tylko ten kto marzy ma odwagę sięgać wyżej. Obecność w klasie Premium, czyli stawanie do wyścigu z najlepszymi to część strategii rozwoju rodzinnego biznesu. Dealer BMW Bońkowscy obecny jest w Szczecinie od 2007 r. Przez ten okres zbudowaliśmy silną markę emocjonalnie związaną z całym województwem. W 2019 roku otworzyliśmy kolejny salon, tym razem w Gorzowie Wlkp. Od grudnia 2020 roku zapraszamy do drugiego salonu BMW Bońkowscy w Szczecinie, przy ul. Hangarowej 17.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę modeli marek BMW, MINI oraz motocykli BMW Motorrad. Prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych BMW Premium Selection, które bardzo szczegółowo sprawdzamy zanim pojawią się w ofercie. Naszym Klientom pragniemy zapewnić doskonały i szybki serwis oraz wiele usług dodatkowych, które każdego dnia staramy się świadczyć na najwyższym poziomie.

Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest aktywny wkład w rozwój regionu. Chcemy wspólnie pracować i budować markę naszego miasta. W ramach tych działań zostaliśmy ambasadorem i partnerem strategicznym trzech ikon Szczecina:

•    Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza,

•    Opery na Zamku,

•    Netto Areny.

Miasto tworzą ludzie - jako firma chętnie wspieramy mniejsze inicjatywy oraz inwestujemy w rozwój kreatywnych mieszkańców wiedząc o tym, że to oni są przyszłością Szczecina. Nie zapominamy o biznesie - jesteśmy partnerami prestiżowych organizacji biznesowych m.in. Business Club Szczecin oraz Zachodniej Przemysłowej Izby Handlowej w Gorzowie Wlkp.

Ważnym elementem naszej strategii są działania proekologiczne. Jesteśmy firmą aktywnie działającą  na rzecz środowiska. Pierwszym elementem tej strategii jest otwarcie bezpłatnej stacji ładowania samochodów (CH Kaskada Szczecin).

Te wszystkie elementy pozwoliły osiągnąć nam pozycję lidera w sektorze marek Premium, a także zdobyć kilka prestiżowych wyróżnień m.in. nagrodę w plebiscycie „Orły 2017” organizowanym przez Tygodnik Wprost.

Wierzymy, że niezawodność i zaufanie w relacjach są podstawą budowy biznesu, dlatego właśnie misja Grupy Bońkowscy to NIEZAWODNE ZAUFANIE i dokładamy wszelkich starań, by realizować ją każdego dnia.

 

Do zobaczenia w salonach marki BMW MINI Motorrad

 

Dominika i Darek Bońkowscy

Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski.