Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski.

Po mistrzowsku demontujesz, naprawiasz i montujesz zespoły samochodowe? Dołącz do Zespołu Serwisu Mechanicznego Dealer BMW Bońkowscy - pasjonatów motoryzacji, którzy łączą zamiłowanie do technologii i dbałość o szczegóły z przyjazną atmosferą podczas codziennej pracy.

Dealer BMW Bońkowscy to Autoryzowany Dealer BMW z ugruntowaną pozycją, który zapewni Ci stabilne zatrudnienie i doceni Twoje zaangażowanie. Kontynuuj swoją pracę zawodową w marce Premium, jako:

MECHANIK SAMOCHODOWY.

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie napraw samochodów marki BMW
  • Dokonywanie przeglądów aut zgodnie z wytycznymi i standardami marki
  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Monitorowanie wyników swojej pracy oraz ich raportowanie
  • Rozwijanie umiejętności związanych z diagnostyką oraz naprawą pojazdów poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie mechaniczne
  • Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka odpowiedzialność za wykonywane naprawy, dokładność oraz rzetelność
  • Nastawianie na dokształcanie się oraz rozwój
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa w godzinach 8:00-16:00 oraz 10:00-18:00).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera marki BMW w Polsce
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz wysokiej premii za naprawy
  • Benefity takie jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie
  • Rozwój poprzez systematyczne uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach potwierdzonych certyfikatem BMW
  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin
  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!